Zateplenia na kľúč s realizáciou

Našim klientom ponúkame realizáciu zatelenia a fasádnych omietok. Individuálny prístup a výhodné ceny. Materiál, lešenie, realizácia a samozrejme záruka s možnosťou predĺženej záruky. Poskytujeme aj práce súvisiace so zateplením.

Bezplatné poradenstvo, vymeranie stavby, cenová ponuka a vizualizácia fasády.

Viac Informácií

Prečo použiť tesniace "APU" lišty?

Pre väčšinu realizátorov zatepľovacích systémov je to práca navyše a preto takúto možnosť ani neponúknu svojim klientom. Väčšina klientov sú "laici", ľudia ktorý nie sú v tomto smere odborníci a preto si na realizáciu objednajú firmu, ktorá sa naozaj vyzná a už vopred upozorní na možné problémi, alebo lepšie povedané na možné následky.

Ako to vypadá po čase, keď sa nepoužije tesniaca APU lišta na prechod fasádnej omietky na okná, plechy, a podobne.

 

A ako to vypadá, ak sa naozaj použije tesniaca APU lišta, ktorá ma cca 6mm tesniacu penu, ktorá sa pri roztiažnosti plastov a plechov čiastočne natiahne, a zabráni možnému praskaniu na týchto namáhavých miestach. Do prasklín sa časom dostáva voda, mrzne tam, a praská ďalej. Nakoniec sa dostane až pod zatepľovací systém a možné následky Vám ani nechceme hovoriť.

Cena opravy?

Nie je to až také drahé, ale keď si napočítame lešenie, materiál - lepidlo, sieťku, penetrák, omietku APU lišty a prácu...

Pritom samotné lišty nebudú stáť na klasický bungalov viac ako 100€.

Tak si ich nezabudnite objednať!

Váš Tím Zateplenia.eu